НА ГОЛОВНУ

Виробництво

Головна > Виробництво


  

 

 

При проектуванні та виробництві дверей враховані всі вимоги щодо міцності, надійності та безпеки, передбачені загальноприйнятими стандартами.

 
 

 

Ми виготовляємо двері без використання готових профілів. Полотно, ребра жорсткості та коробка формуються з листів металу шляхом багаторазового згину. Технологічні отвори штампуються на спецілізованому координатно-пробивному обладнанні. Професійне програмне забезпечення та високоточні матриці і відсутність людського фактору забезпечують високу якість та геометричну точність конструкції.

 
 

 

Покриття металевих частин здійснюється в сучасних печах методом гарячого фарбування порошковими фарбами з полімеризацією.

Двері комплектуються панелями МДФ високої щільності та ламінуються ПВХ-плівками будь-яких кольорів, в тому числі таких, що імітують цінні породи деревини.

 
 

 

Повна автоматизація процесу фрезерування накладок гарантує високу точність ліній. Використання вакуумно-мембранного пресу та чітке дотримання технологій при ламінації накладок забезпечує рівномірне прилягання плівок та тривалий термін безпроблемної експлуатації.

 
 
 

В процесі виготовлення кожні двері двічі проходять випробування на тестувальному стенді для підтвердження точності, технічної справності та якості виробу.